Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

10050.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

FNB jelzéssel: In memoriam I. Litográfia 28/50, papír, üvegezett keretben, 24×20 cm
10051.

Rufpreis:
6 000 HUF

FNB jelzéssel: In memoriam II. Litográfia 33/70, papír, üvegezett keretben, 24×20 cm
10052.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fontos Sándor (1920-1991): Női arckép. Olaj, farost, jelzett, keretben, 16×32 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /  Freemason sepulchre, water color 33×24 cm
10054.

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /
Freemason sepulchre, water color 33×24 cm

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gelléri jelzéssel: Szobanövények. Olaj, karton, üvegezett keretben, 52×42 cm
10055.

Rufpreis:
1 800 HUF

10056.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gross Arnold (1929-): Napraforgók. Reprint, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×23 cm
10057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gugi Sándor (1917-1998): Képregény grafikák. Tus, papír, 13.6 x 13.1, 4 db
10058.

Rufpreis:
2 800 HUF
15

Ifj. Harsányi Béla jelzéssel: Matyó pár. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 43x33cm
10059.

Rufpreis:
1 800 HUF

10060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Gyula (1926-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 44×41 cm
10061.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF