Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
700568
10050
196
26000
756688
10051
196
FNB jelzéssel: In memoriam I. Litográfia 28/50, papír, üvegezett keretben, 24×20 cm
756689
10052
196
FNB jelzéssel: In memoriam II. Litográfia 33/70, papír, üvegezett keretben, 24×20 cm
712866
10053
196
Fontos Sándor (1920-1991): Női arckép. Olaj, farost, jelzett, keretben, 16×32 cm
543981
10054
196
Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír / Freemason sepulchre, water color 33×24 cm
732955
10055
196
Gelléri jelzéssel: Szobanövények. Olaj, karton, üvegezett keretben, 52×42 cm 669306
10056
196
741991
10057
196
Gross Arnold (1929-): Napraforgók. Reprint, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×23 cm
755684
10058
196
Gugi Sándor (1917-1998): Képregény grafikák. Tus, papír, 13.6 x 13.1, 4 db 755164
10059
196
Ifj. Harsányi Béla jelzéssel: Matyó pár. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 43x33cm
699507
10060
196
699496
10061
196
Herendi Gyula (1926-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 44×41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF