Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
718637
10086
196
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Áldozat. Rézkarc, papír, jelzett, 6×10 cm
737929
10087
196
756901
10088
196
457039
10089
196
Kondor Béla (1931-1972): Lincselés, fametszet, jelzés nélkül, szakadásokkal, paszpartu nélkül, 12x15 cm,
457041
10090
196
Kondor Béla (1931-1972): Afrika, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
505024
10091
196
5500
751716
10092
196
Kormos Balázs: Csigalépcső. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm 751713
10093
196
Kormos Balázs: Velence. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
692067
10094
196
Kovács J jelzéssel: Falu. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 32×42 471112
10095
196
28000
Kovásznai Kováts István (1864-?): Tópart házzal. Olaj, vászon. Jelzett / Istvan Kovats-Kovasznai: Landscape. Oil, canvas. Signed. 100x75 cm 751927
10097
196
Lefkovits jelzéssel: Templom belső. Akvarell, papír, üvegezett keretben 43×32 cm
752983
10098
196
Lukács Gyula:Tópart. Olaj, farost, jelzett, 25×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF