Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
699503
10062
196
728699
10063
196
5500
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
503489
10064
196
5500
Hornyák László (1954): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. 60x40 cm 756685
10065
196
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vitorlások. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm 729728
10066
196
Ifj. Iván Szilárd (1955-): Kopár fák a parton. Rézkarc, papír, jelzett, 16×24 cm 696625
10067
196
2200
Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú az asztalnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
728973
10068
196
38000
543886
10069
196
22000
640036
10070
196
Jurida Károly (1935-2009): Fegyverrel a hátukon dolgoznak a parasztok a T.Sz. földjén az egyik honvédelmi egység közelében. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
741963
10071
196
24000
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció.(Panderma kiadása) Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm
729724
10072
196
Kádár György (1912-2002): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
696616
10073
196
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF