Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

10062.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10063.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10064.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Istókovits Kálmán (1898-1990): Vitorlások. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ifj. Iván Szilárd (1955-): Kopár fák a parton. Rézkarc, papír, jelzett, 16×24 cm
10066.

Rufpreis:
800 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú az asztalnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
10067.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10068.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10069.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Jurida Károly (1935-2009): Fegyverrel a hátukon dolgoznak a parasztok a T.Sz. földjén az egyik honvédelmi egység közelében. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
10070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció.(Panderma kiadása) Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm
10071.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kádár György (1912-2002): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10072.

Rufpreis:
4 000 HUF

10073.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF