Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
669403
10186
196
Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
726946
10187
196
Azonosítatlan német alkotó: Búr háború. Kőnyomat. Jelzett. Keretben. / War of Boers. Lithography 36x37 cm 676227
10188
196
Ismeretlen alkotó: Parasztember. Olaj, falemez, keretben 25×20 cm
666077
10189
196
Jelzés nélkül: Házikó. Pasztell, papír, üvegezett, jó állapotú fakeretben, 28x33cm
495691
10190
196
Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
503556
10191
196
679799
10192
196
Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm
756704
10193
196
Jelzés nélkül: Festő lány. Olaj, karton, 16×11 cm 755816
10194
196
Jelzés nélkül: A nagy lábon élő nő. Karikatúra. Tus, akvarell, papír, 31 x 21.8 cm
755821
10195
196
Jelzés nélkül: 2 db grafika, Tus, papír, 12.9 x 16.2 cm, 16.1 x 13 cm 752972
10196
196
Jelzés nélkül: Cirkusz. Olaj, farost, 48×75 cm
737934
10197
196
Jelzés nélkül: Rajzok. Összesen: 6 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF