Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Olvashatatlan jelzéssel: Szoba enteriőr. Olaj, fa, üvegezett sérült antik kerteben, 36×45 cm
10210.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part Földvárnál. Rézkarc, papír, sérült, 30×40 cm
10211.

Rufpreis:
1 000 HUF

10212.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton-papír, törött üvegezett keretben, 25×36 cm
10213.

Rufpreis:
1 800 HUF

10214.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzéssel: Vogelgezwitscher. Rézkarc, papír, 29×31 cm
10215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pirhalla Nándor (1884-?): Tükör előtt. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 70×55 cm
10216.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

V.I. Lenin 100. Jubileumi album: 17 db rézkarc Leninről ismert művészektől (Hincz, Stettner, Feledy, stb), gyűjtői darab
10217.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben 48×35 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

10219.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10220.

Rufpreis:
1 000 HUF

10221.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF