Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
752517
10210
196
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Szoba enteriőr. Olaj, fa, üvegezett sérült antik kerteben, 36×45 cm 718149
10211
196
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part Földvárnál. Rézkarc, papír, sérült, 30×40 cm 715157
10212
196
9500
716147
10213
196
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton-papír, törött üvegezett keretben, 25×36 cm 677339
10214
196
26000
740316
10215
196
Olvashatatlan jelzéssel: Vogelgezwitscher. Rézkarc, papír, 29×31 cm
739568
10216
196
44000
Pirhalla Nándor (1884-?): Tükör előtt. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 70×55 cm 700560
10217
196
14000
V.I. Lenin 100. Jubileumi album: 17 db rézkarc Leninről ismert művészektől (Hincz, Stettner, Feledy, stb), gyűjtői darab
716002
10218
196
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben 48×35 cm
654324
10219
196
3800
640010
10220
196
640008
10221
196
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF