Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
633668
10146
193
S. Didszus : Pamir. Olaj, vászon, jelzett, keretben 63×83 cm 658192
10147
193
14000
Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Csendes víz. Olaj, farost, jelzett, keretben 66×86 cm
722831
10148
193
Schmidt E 1907 jelzéssel: Kislány portré. Ceruza, papír, 16×15 cm
388987
10149
193
1926 Seefelder János: Interieur olaj-farost, jelzett, díszes keretben 55x70 cm 662132
10150
193
Sefrenek jelzéssel: Szántás. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 28×37 cm 620554
10151
193
30000
Simon János (1945-): Erdei út. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 75×61 cm
389013
10152
193
24000
1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm
678332
10153
193
Szabó Mátyás: Vitorlás napnyugtában. Olaj, karton, jelzett, antik keretben 38×49 cm
733110
10154
193
4600
Szada István (1891-?): Arató nő korsóval. Olaj, vászon, jelzett, 100×42 cm 706860
10155
193
Szatmáry jelzéssel: Alpesi táj. olaj, vászon, dekoratív fa keretben 58×77 cm 734448
10156
193
Szánthó Imre (1925-1998): Nagybörzsöny Szt. István templom. Rézkarc (próba), papír, jelzett, 29×39 cm 720968
10157
193
50000
Szász Endre (1927-2003): Irodalmi illusztráció. Tus, papír. 20x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF