Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

S. Didszus : Pamir. Olaj, vászon, jelzett, keretben 63×83 cm
10146.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Csendes víz. Olaj, farost, jelzett, keretben 66×86 cm
10147.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Schmidt E 1907 jelzéssel: Kislány portré. Ceruza, papír, 16×15 cm
10148.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926 Seefelder János: Interieur olaj-farost, jelzett, díszes keretben 55x70 cm
10149.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Sefrenek jelzéssel: Szántás. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 28×37 cm
10150.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon János (1945-): Erdei út. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 75×61 cm
10151.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm
10152.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó Mátyás: Vitorlás napnyugtában. Olaj, karton, jelzett, antik keretben 38×49 cm
10153.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szada István (1891-?): Arató nő korsóval. Olaj, vászon, jelzett, 100×42 cm
10154.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
11

Szatmáry jelzéssel: Alpesi táj. olaj, vászon, dekoratív fa keretben 58×77 cm
10155.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szánthó Imre (1925-1998): Nagybörzsöny Szt. István templom. Rézkarc (próba), papír, jelzett, 29×39 cm
10156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász Endre (1927-2003): Irodalmi illusztráció. Tus, papír. 20x30 cm
10157.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF