Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Kádár Katalin (1951-): Üvegek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×49 cm
10074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kernstok Károly (1873-1940): Tanulmányok. Tus, papír (mindkét oldalon), jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm
10075.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kernstok Károly (1873-1940): Női akt tanulmányok. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×36 cm
10076.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10077.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kékesi László (1919-1993): Mediflex rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001):Art-deco oltár terv. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, pecséttel, apró szakadással, 51×26 cm
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Folyó parti ház. Ceruza. Papír, jelzett,  28×36 cm
10080.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss Terézia (1926): Pünkösdirózsa, rézkarc 85/100, papír, 30×23 cm
10081.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Cca 1920 Kli jelzéssel két darab rajz: Karikatúra. Vegyes technika, papír, 30×23 cm, (szakadás)
10082.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Koffán Károly, id. (1909-1985): A Technika Háza. Rézkarc, papír, dúcon jelzett, 11x15,5cm
10083.

Rufpreis:
800 HUF

10084.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): A mester. Rézkarc, foltos, papír, jelzett, 13×9 cm
10085.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF