Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
655902
10074
193
Kádár Katalin (1951-): Üvegek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×49 cm
617547
10075
193
24000
Kernstok Károly (1873-1940): Tanulmányok. Tus, papír (mindkét oldalon), jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm 697511
10076
193
22000
Kernstok Károly (1873-1940): Női akt tanulmányok. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×36 cm
617483
10077
193
24000
343036
10078
193
Kékesi László (1919-1993): Mediflex rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 708776
10079
193
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001):Art-deco oltár terv. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, pecséttel, apró szakadással, 51×26 cm 644913
10080
193
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Folyó parti ház. Ceruza. Papír, jelzett, 28×36 cm
542286
10081
193
100
Kiss Terézia (1926): Pünkösdirózsa, rézkarc 85/100, papír, 30×23 cm
592089
10082
193
100
Cca 1920 Kli jelzéssel két darab rajz: Karikatúra. Vegyes technika, papír, 30×23 cm, (szakadás)
734512
10083
193
Koffán Károly, id. (1909-1985): A Technika Háza. Rézkarc, papír, dúcon jelzett, 11x15,5cm 737519
10084
193
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc 15/10, papír, jelzett, 13×9 cm
737521
10085
193
Kolozsvári G. Miklós (1950-): A mester. Rézkarc, foltos, papír, jelzett, 13×9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF