Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
643025
10048
193
Gelniczky Anna: Tájkép. Kréta, papír, üvegezett kereten 35×56 cm
719763
10049
193
Gergely Nóra (1956): Menóra I, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
719765
10050
193
Gergely Nóra (1956): Menóra II, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
719766
10051
193
Gergely Nóra (1956): Menóra III, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
719768
10052
193
Gergely Nóra (1956): Menóra IV, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
719769
10053
193
Gergely Nóra (1956): Menóra V, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
719770
10054
193
Gergely Nóra (1956): Menóra VI, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
719773
10055
193
Gergely Nóra (1956): Menóra VII, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
412422
10056
193
Gerő András (1935-): Ágak, fametszet-papír, keretben 15x20 cm
338384
10057
193
Gerő András (1935): Telefonfülkénél, pasztell-papír, jelzett, keretben 63x78 cm
677608
10059
193
4600
Görög Rezső (1930-): Duna. Rézkarc, papír, jelzett, 49×89 cm
734486
10060
193
Gönczi Béla (1934-): Telekfalva. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF