Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Gelniczky Anna: Tájkép. Kréta, papír, üvegezett kereten 35×56 cm
10048.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gergely Nóra (1956): Menóra I, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
10049.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gergely Nóra (1956): Menóra II, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
10050.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gergely Nóra (1956): Menóra III, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
10051.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gergely Nóra (1956): Menóra IV, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
10052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gergely Nóra (1956): Menóra V, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
10053.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gergely Nóra (1956): Menóra VI, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
10054.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gergely Nóra (1956): Menóra VII, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×20 cm
10055.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gerő András (1935-): Ágak, fametszet-papír, keretben 15x20 cm
10056.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gerő András (1935): Telefonfülkénél, pasztell-papír, jelzett, keretben 63x78 cm
10057.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Görög Rezső (1930-): Duna. Rézkarc, papír, jelzett, 49×89 cm
10059.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Gönczi Béla (1934-): Telekfalva. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF