Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
620544
10024
193
36000
Csáth Annamária (1941-): Vajdahunyad vára. Olaj, farost, jelzett, keretben, 69×90 cm
596824
10025
193
Csikós P jelzéssel: Éjszaka. Olaj, farost, 26×38 cm 472527
10026
193
28000
460325
10027
193
Dévényi János (1956-): Körsor. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm 720194
10028
193
9500
Derkovits Gyula (1894-1934): 1514 Gondolat 1936. 11 lapos mappa, teljes, fametszet, 47x47 cm 698544
10029
193
80000
Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. teljes mappa, 12 lap, litográfia 300/248, előlapon szignálva, (sarkain sérült)
366768
10030
193
28000
Dienes János (1884-1962): Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, (hátoldalt egy másik kép nyomai láthatóak) keretben, 70x85 cm 697968
10031
193
36000
Dörre Tivadar (1858-1932): 2 db város rajza, jelzés nélkül, hátoldalán MNG pecséttel, 13×22 cm (2×)
611573
10032
193
40000
697550
10033
193
Drégely László (1932-1990): Üzenet. Vegyes technika, selyem-farost, jelzett, keretben, 37×28 cm
735434
10034
193
Eigel István (1922-2000): RSC. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 57×67 cm 721249
10035
193
Ember Veronika: Virágcsendélet. Rézkarc. Jelzett, 15x19 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF