Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
734903
10061
193
3200
Gulyás jelzéssel: Az őrangyal. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben 27×22 cm
737830
10062
193
Hegedüs István (1932-2007): Faluból-Város. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 40×25 cm 509770
10063
193
100
Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
701134
10064
193
Hidas jelzéssel: Pajta. Akvarell, papír, 17×23 cm 705587
10065
193
Joláthy Attila (1927-1998): H 19032. Szitanyomat 2/20, karton, jelzett, paszpartuban, 37×36 cm 672977
10066
193
24000
Hosszú jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik keretben 48×55 cm
541569
10068
193
Istokovits jelzéssel - Vázlat rajz ceruza,papír 19×13 cm.Üvegezett keretben. 338383
10069
193
Iványi Ödön (1918-1985): Felkelő nap, akvarell-papír; jelzett, keretben 73x55 cm
648645
10070
193
Kaposváriné Mihályi Mária: Indul a hajó. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm 709994
10071
193
Karcagi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 60×80 cm
737825
10072
193
Kassowitz Félix (1907-1983): Választás az USA-ban. Vegyes technika,papír, jelzett, foltos, 26×32 cm 599069
10073
193
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF