Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Putz Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×30 cm
10134.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Radnai Zoltán (1960-): Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, 15×15 cm, igényes keretben 25×25 cm
10135.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Raidl Sándor (1859-1934): Gereblyéző. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 50×38 cm
10136.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ranko Radović (1935-2006) The Knight on the Road. Rézkarc 62/90, papír, jelzett, üvegezett keretben 80×60 cm
10137.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ranko Radović (1935-2006) Le Chavalier caché. Rézkarc 62/90, papír, jelzett, üvegezett keretben 80×60 cm
10138.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rieger Győző (1869-1944): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10139.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rónai jelzéssel: Keresztül a mezőn. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×32 cm
10141.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Rösch Emil: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben 72×92 cm
10142.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rudnay Gyula (1878-1957): Ivóban. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 13×19 cm
10143.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas. Rézkarc, papír jelzés nélkül, üvegezett keretben, 18×13 cm
10144.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ruszkay György (cca 1930-cca 1990): a Füles címlapterve. Gouache és fotómontázs, jelzett, 29x21cm
10145.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF