Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
735058
10134
193
3200
Putz Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×30 cm 673778
10135
193
6500
Radnai Zoltán (1960-): Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, 15×15 cm, igényes keretben 25×25 cm
670976
10136
193
4800
Raidl Sándor (1859-1934): Gereblyéző. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 50×38 cm 679057
10137
193
Ranko Radović (1935-2006) The Knight on the Road. Rézkarc 62/90, papír, jelzett, üvegezett keretben 80×60 cm
679062
10138
193
Ranko Radović (1935-2006) Le Chavalier caché. Rézkarc 62/90, papír, jelzett, üvegezett keretben 80×60 cm
618611
10139
193
Rieger Győző (1869-1944): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
732985
10141
193
Rónai jelzéssel: Keresztül a mezőn. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×32 cm 640612
10142
193
Rösch Emil: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben 72×92 cm
733174
10143
193
Rudnay Gyula (1878-1957): Ivóban. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 13×19 cm 733166
10144
193
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas. Rézkarc, papír jelzés nélkül, üvegezett keretben, 18×13 cm 732249
10145
193
Ruszkay György (cca 1930-cca 1990): a Füles címlapterve. Gouache és fotómontázs, jelzett, 29x21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF