Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
658471
10158
193
14000
Szegvári Károly (1920-2002): Elhagyott tanya. Olaj, műanyaglemez- farost, jelzett, apró karcolással, sérült keretben 44×93 cm 735517
10159
193
Szeift Béla (1944-): Féreg. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×35 cm 491562
10160
193
Szegvári Károly (1920-2002): Fák. Olaj, karton. Jelzett. 40x60 cm Keretben.
554610
10161
193
15000
412344
10162
193
100
Székely László (1932-): Díszletterv (A Csárdás királynőhöz), egyedi tus-papír, keretben 31x22 cm (üveg törött)
708700
10163
193
Szlazsánszky jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, farost, sérült antik keretben 77×68 cm 673368
10164
193
26000
Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
735041
10165
193
Szűcs jelzéssel: Keresztfánál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 732988
10166
193
Tm jelzéssel: Rózsa. Olaj, karton, keretben 26×19 cm 732992
10167
193
Tm jelzéssel: Patakpart. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 20×26 cm
737827
10168
193
Toncz Tibor (1905-1979): Reggeli hajrá. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 26×21 cm 732532
10169
193
Toth jelzéssel: Vitorlás a partnál. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF