Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Szegvári Károly (1920-2002): Elhagyott tanya. Olaj, műanyaglemez- farost, jelzett, apró karcolással, sérült keretben 44×93 cm
10158.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szeift Béla (1944-): Féreg. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×35 cm
10159.

Rufpreis:
12 000 HUF

10160.

Rufpreis:
12 000 HUF

10161.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10162.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szlazsánszky  jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, farost, sérült antik keretben 77×68 cm
10163.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
10164.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szűcs jelzéssel: Keresztfánál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
10165.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tm jelzéssel: Rózsa. Olaj, karton, keretben 26×19 cm
10166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tm jelzéssel: Patakpart. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 20×26 cm
10167.

Rufpreis:
2 000 HUF

Toncz Tibor (1905-1979): Reggeli hajrá. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 26×21 cm
10168.

Rufpreis:
4 000 HUF

Toth jelzéssel: Vitorlás a partnál. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
10169.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF