Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Híd a patak felett. Olaj, karton, sérült keretben 13×13 cm
10195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Innsbruck altstadt. Rézkarc, merített papír, paszpartuban, 13×10 cm
10196.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben 34×38 cm
10197.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Citromos csendélet. Olaj, vászon, apró lyukkal, keretben 40×30 cm
10198.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Idill. Olaj, karton, régi keretben 60×80 cm
10199.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Kilátás a teraszról. Pasztell, karton, foltos, 30×23 cm
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szénabála. Akvarell, papír, paszpartuban, 22×15 cm
10201.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettás csendélet. Olaj, karton, jó keretben 57×40 cm
10202.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 34×49 cm
10203.

Rufpreis:
800 HUF

10204.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, farost, keretben 54×66 cm
10205.

Rufpreis:
4 000 HUF

10206.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF