Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
736163
10195
193
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Híd a patak felett. Olaj, karton, sérült keretben 13×13 cm 613576
10196
193
Olvashatatlan jelzéssel: Innsbruck altstadt. Rézkarc, merített papír, paszpartuban, 13×10 cm 715164
10197
193
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben 34×38 cm 732976
10198
193
Olvashatatlan jelzéssel: Citromos csendélet. Olaj, vászon, apró lyukkal, keretben 40×30 cm
632075
10199
193
Olvashatatlan jelzéssel: Idill. Olaj, karton, régi keretben 60×80 cm 733882
10200
193
Olvashatatlan jelzéssel: Kilátás a teraszról. Pasztell, karton, foltos, 30×23 cm 708765
10201
193
Olvashatatlan jelzéssel: Szénabála. Akvarell, papír, paszpartuban, 22×15 cm 670984
10202
193
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettás csendélet. Olaj, karton, jó keretben 57×40 cm 662117
10203
193
Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 34×49 cm 541761
10204
193
100
660721
10205
193
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, farost, keretben 54×66 cm
408868
10206
193
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF