Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
551271
10219
193
100
Jelzés nélkül: Férfi fej , olaj, karton, 50×34 cm
495499
10220
193
Jelzés nélkül: Női akt, szénrajz 60x43cm
495508
10221
193
Jelzés nélkül: Akt, szénrajz 60x43cm 734434
10222
193
Jelzés nélkül: Kisnána várrom. Rézkarc, papír, fóliában, 29×39 cm 734443
10223
193
Jelzés nélkül: Zsámbék, templom. Litográfia, papír, fóliában, 39×29 cm 724959
10224
193
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, karton, 35×25 cm
735525
10225
193
Jelzés nélkül: Női fej. Grafit ,papír, üvegezett keretben, 35×26 cm 732477
10226
193
Jelzés nélkül: Kukoricás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 23×33 cm. Hátoldalán jelzett akvarell tájkép.
733119
10227
193
Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm 732994
10228
193
Jelzés nélkül: Ház a tó parton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 28×35 cm 732995
10229
193
Jelzés nélkül: Fa a tó parton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 28×35 cm
526208
10230
193
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF