Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
699412
10182
193
9500
Veér jelzéssel: Balaton part. Olaj, vászon, keretben, 63×82 cm
655973
10184
193
Wéber József: Lékai kapu. Aquatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm 735727
10185
193
Würtz Ádám (1927-1994): Pihenő vadász. Fametszet, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm 735723
10186
193
Würtz Ádám (1927-1994): Asztalnál. Fametszet, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm 735724
10187
193
Würtz Ádám (1927-1994): Az alvó a fák alatt. Fametszet, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm 698513
10188
193
14000
Zádor István (1882-1963): Asszonyok tanulmány. Színes ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 9×13 cm
659063
10189
193
1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, 70x84 cm, sérült
735946
10190
193
Ismeretlen jelzéssel: 2db csendélet. Akvarell, papír, 39,5x30cm, 30,5x21,5cm 734514
10191
193
Ismeretlen jelzéssel: Mátyás templom. Rézkarc, papír, dúcon jelzett, 12x16cm 546284
10192
193
100
Ismeretlen alkotó: Virágok, gobelin, üvegezett keret, 37×29 cm
427047
10193
193
100
Ismeretlen jelzéssel: szénrajz nylonfóliával bevonva, keretben 40x55 cm
705348
10194
193
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír, üvegezett keretben 23×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF