Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Veér jelzéssel: Balaton part. Olaj, vászon, keretben, 63×82 cm
10182.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Wéber József: Lékai kapu. Aquatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm
10184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Pihenő vadász. Fametszet, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm
10185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Asztalnál. Fametszet, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm
10186.

Rufpreis:
1 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Az alvó a fák alatt. Fametszet, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm
10187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Asszonyok tanulmány. Színes ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 9×13 cm
10188.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, 70x84 cm, sérült
10189.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: 2db csendélet. Akvarell, papír, 39,5x30cm, 30,5x21,5cm
10190.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Mátyás templom. Rézkarc, papír, dúcon jelzett, 12x16cm
10191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen alkotó: Virágok, gobelin, üvegezett keret, 37×29 cm
10192.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Ismeretlen jelzéssel: szénrajz nylonfóliával bevonva, keretben 40x55 cm
10193.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír,  üvegezett keretben 23×33 cm
10194.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF