Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
705669
10110
193
Natalia Bejenaru (1951-): Férfi. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm 705645
10111
193
Natalia Bejenaru (1951-): Madam. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm 705672
10112
193
Natalia Bejenaru (1951-): Ruga. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm 734471
10113
193
Nechánszky József (1936-): Szélmalom Csabán. Rézkarc, papír, jelzett, 19×24 cm 519172
10114
193
9500
Németh jelzéssel: Látomások. olaj, vászon sérült, jelzett, keretben, 60x90 cm 449460
10115
193
1989 Orosz Andrea: Virágcsendélet, akvarell-farost, 50x60 cm keretben
674879
10116
193
Orosz Balázs (1964-): A leláncolt Prométheusz. Olaj, farost, jelzett, 42×64 cm 733905
10117
193
Pacsika Rudolf (1961-): Panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 51×37 cm 455786
10118
193
Papp Sándor: Az író és kertje, olaj-vászon-farost, jelzett, 60x80 cm 675206
10119
193
Pataki Dénes (1921-1975): Béla idealizálva. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
675175
10120
193
Pataki Dénes (1921-1975): Keringő. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
675505
10121
193
Paulovits Pál (1892-1975): Canale. Rézkarc, papír, jelzett, 34×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF