Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
457058
10086
193
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
734459
10087
193
Kovács Imre (1944-): Marcali. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 620523
10088
193
36000
Krieg Ferenc (1921-): Velencei Rio. Olaj, farost, jelzett, keretben, 66×86 cm
733151
10089
193
Kubinyi Anna (1949-): Lángocska. Festett kender, textil, keretben, 20×20 cm 733147
10090
193
Kubinyi Anna (1949-): Fáklya. Festett kender, textil, keretben, 24×20 cm
618726
10091
193
735437
10092
193
Litkei József (1922-1988): Geometrikus formák. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68×58 cm 733916
10093
193
Loveczky jelzéssel: Modern tájkép. Olaj, farost, 49×54 cm 733887
10094
193
Lung jelzéssel: Álomképek. Olaj, karton, foltos, 33×48 cm
697559
10095
193
14000
Macskássy Izolda (1945-): Krisztus a kereszten. Vegyes technika, selyem kartonra kasírozva, üvegezett keretben, 34×20 cm
671192
10096
193
5500
Makói G Sándor: Szabadságharcos. Pasztell, papír, jelzett, antik üvegezett keretben 55×45 cm
733193
10097
193
Mannheim Róza (1880-1965): Lukácsfürdő. Akvarell, papír, jelzett, 24×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF