Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10086.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovács Imre (1944-): Marcali. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krieg Ferenc (1921-): Velencei Rio. Olaj, farost, jelzett, keretben, 66×86 cm
10088.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kubinyi Anna (1949-): Lángocska. Festett kender, textil, keretben, 20×20 cm
10089.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kubinyi Anna (1949-): Fáklya. Festett kender, textil, keretben, 24×20 cm
10090.

Rufpreis:
6 000 HUF

10091.

Rufpreis:
12 000 HUF

Litkei József (1922-1988): Geometrikus formák. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68×58 cm
10092.

Rufpreis:
5 000 HUF

Loveczky jelzéssel: Modern tájkép. Olaj, farost, 49×54 cm
10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lung jelzéssel: Álomképek. Olaj, karton, foltos, 33×48 cm
10094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Macskássy Izolda (1945-): Krisztus a kereszten. Vegyes technika, selyem kartonra kasírozva, üvegezett keretben, 34×20 cm
10095.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Makói G Sándor: Szabadságharcos. Pasztell, papír, jelzett, antik üvegezett keretben 55×45 cm
10096.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Mannheim Róza (1880-1965): Lukácsfürdő. Akvarell, papír, jelzett, 24×33 cm
10097.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF