Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, 34×24 cm
10122.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pálfy J. jelzéssel: Naplemente a tónál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24,5x33cm
10123.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
10124.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XIX-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×45 cm
10125.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XIII-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10126.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XVII-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10127.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált 54×45 cm
10128.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Pleidell János (1915-2007): Mediterrán városrészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×44 cm
10129.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Porkoláb Zoltán (1952-): Az albínó játéka. Ceruza, papír, jelzett, keretben 28×23 cm
10130.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pólya Tibor (1886-1937): Semmi baj! Akvarell, tus, jelzett, paszpartuban, 23×15 cm
10131.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 49×40 cm
10132.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pusztai Pál (1919-1970): Tökéletes elektromos agy. Vegyes technika, papír, jelzett, 48×37 cm
10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF