Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
542651
10012
193
Blahos Rudolf (1917-1986): Velence, rézkarc 90/100, papír, jelzett, 30x38 cm 542334
10013
193
Blahos Rudolf (1917-1986): Hattyúk, rézkarc, papír, jelzett, 42x21 cm 698584
10014
193
Bordás Ferenc (1911-1982): Tizenkét eredeti fametszet. Budapest é.n. Kir. M. Egyetemi Nyomda. 12 t. fametszet. Sarkain foltos. 704025
10015
193
9500
Bosznay jelzéssel: Tehenek a tónál. Olaj, fa, ízléses keretben, 40x52cm
732960
10016
193
Brassói jelzéssel: Napraforgós csendélet. Olaj, vászon, 70×40 cm
618039
10017
193
360000
Buday György (1907-1990): 25 magyar író és költő portréja. Fametszet, 4/25, jelzett, paszpartuzva, illetve üvegezett keretben. A teljes sorozat egyben, ritkaság (!)
732947
10018
193
Budaházy jelzéssel: Kikötő. Tus, papír, üvegezett keretben, 28×44 cm 732942
10019
193
Budaházy jelzéssel: Utca részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×24 cm
732968
10020
193
ByJ jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 38×26 cm
671028
10021
193
3200
C. Lénárt Ferenc: Női portré. Olaj, vászon, jelzett, 60×45 cm
698601
10022
193
Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm
560080
10023
193
Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, apró sérülés, 29x38 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF