Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
671073
10036
193
Endrédy György (1910-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelzés nélkül. üvegezett szép keretben 48×37 cm 700565
10037
193
Ék Sándor (1902-1975):Országház a Margit-híd felől. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
694048
10038
193
Élesdy István (1912-1987): Házak őszi napsütésben. Rézkarc, papír, jelzett, 14×13 cm
697644
10039
193
30000
Faragó József (1877-1928): Tanár Úr. Tus, karton, jelzett, paszpartuban, 27×23 cm
721605
10040
193
Farsang Sándor (1945-): Málnás kamikaze rá félszemű cola. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 46×34 cm
707520
10041
193
543988
10042
193
14000
342902
10043
193
Füle Mihály: W. Harvey, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 718668
10044
193
4200
Fürst Andor (1908-1978): Ülő garnitúra 1941. Akvarell, papír, jelzett, 21×28 cm
734505
10045
193
Gaál Domokos (1940-2009): Hollókő. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29×39 cm 736153
10046
193
Gara Arnold (1882-1929): Egy lap a Magyar Parnasszus c. albumból. Rézkarc, papír, 58/250, jelzett, aláírt, 47,5x34,5cm 732955
10047
193
Gelléri jelzéssel: Szobanövények. Olaj, karton, üvegezett keretben, 52×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF