Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Endrédy György (1910-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelzés nélkül. üvegezett szép keretben 48×37 cm
10036.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975):Országház a Margit-híd felől. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
10037.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Élesdy István (1912-1987): Házak őszi napsütésben. Rézkarc, papír, jelzett, 14×13 cm
10038.

Rufpreis:
2 400 HUF

Faragó József (1877-1928): Tanár Úr. Tus, karton, jelzett, paszpartuban, 27×23 cm
10039.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Farsang Sándor (1945-): Málnás kamikaze rá félszemű cola. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 46×34 cm
10040.

Rufpreis:
5 000 HUF

10041.

Rufpreis:
1 800 HUF

10042.

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /
Freemason sepulchre, water color 31×21 cm

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Füle Mihály: W. Harvey, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10043.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fürst Andor (1908-1978): Ülő garnitúra 1941. Akvarell, papír, jelzett, 21×28 cm
10044.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Gaál Domokos (1940-2009): Hollókő. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29×39 cm
10045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gara Arnold (1882-1929): Egy lap a Magyar Parnasszus c. albumból. Rézkarc, papír, 58/250, jelzett, aláírt, 47,5x34,5cm
10046.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gelléri jelzéssel: Szobanövények. Olaj, karton, üvegezett keretben, 52×42 cm
10047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF