Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
541764
10207
193
Olvashatatlan jelzéssel - Pásztor az erdőben, rézkarc 28×36 cm.Üvegezett keretben. 677459
10208
193
3200
Fired jelzéssel: Napozó akt. Olaj, karton, keretben 48×48 cm 707177
10209
193
17000
Olvashatatlan jelzéssel: Tyúkudvar. Olaj, karton, antik keretben 66×80 cm 495514
10210
193
100
Jelzés nélkül: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
659028
10211
193
100
Jelzés nélkül: Udvarlás a patakparton. Festett selyemkép, karton, üvegezett keretben, foltos, 22×25 cm
495674
10212
193
100
Jelzés nélkül: Mosolygós idős nagymama, szénrajz 60x43cm
703784
10213
193
Jelzés nélkül: Csendélet, Olaj, vászon, keretben 72×53 cm 703786
10214
193
Jelzés nélkül: Rózsás csendélet, Olaj, vászon, keretben 72×53 cm 343025
10215
193
100
Jelzés nélkül: Kossuth Zsuzsa linómetszet-papír, kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
670992
10216
193
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült antik keretben 54×64 cm
670995
10217
193
Jelzés nélkül: Búzamező. Olaj, farost, antik keretben 60×45 cm
495641
10218
193
100
Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF