Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
733157
10170
193
Tóth István (1892-1964): Télen. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×12 cm 706554
10171
193
Tóth jelzéssel: Óbuda, Fényes Adolf -u-. Linómetszet (helyenként filctollal pótolva), 22,5x16cm
706059
10172
193
Túry Mária (1930-1992): Lány a fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett, 28×21 cm
697938
10173
193
22000
732964
10174
193
Újváry jelzéssel: Csónak a partnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×38 cm 671684
10175
193
Valásek Kálmán: Naiv tájkép. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 35×59 cm
542877
10176
193
Varga Mátyás: Látkép, rézkarc 77/100, papír. Jelzett, 24x29 cm, keret nélkül. 559744
10177
193
Varga Tüske Péter: Duna parti kép, pasztell, karton, jelzett, 39×25 cm 737829
10178
193
Vasvári Anna (1923-1990): Pingáló asszony. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 31×23 cm 724717
10179
193
Vaszary Gábor (1897-1985): Tóni bácsi énekelt. Tus, papír, jelzett, 25×16 cm 617265
10180
193
80000
734513
10181
193
Váli Zoltán (1910): Milleniumi emlékmű. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11x15cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF