Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 237

Tóth István (1892-1964): Télen. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×12 cm
10170.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth jelzéssel: Óbuda, Fényes Adolf -u-. Linómetszet (helyenként filctollal pótolva), 22,5x16cm
10171.

Rufpreis:
800 HUF

Túry Mária (1930-1992): Lány a fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett, 28×21 cm
10172.

Rufpreis:
3 000 HUF

10173.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Újváry jelzéssel: Csónak a partnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×38 cm
10174.

Rufpreis:
4 000 HUF

Valásek Kálmán: Naiv tájkép. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 35×59 cm
10175.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Varga Mátyás: Látkép, rézkarc 77/100, papír. Jelzett, 24x29 cm, keret nélkül.
10176.

Rufpreis:
800 HUF

Varga Tüske Péter: Duna parti kép, pasztell, karton, jelzett, 39×25 cm
10177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vasvári Anna (1923-1990): Pingáló asszony. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 31×23 cm
10178.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vaszary Gábor (1897-1985): Tóni bácsi énekelt. Tus, papír, jelzett, 25×16 cm
10179.

Rufpreis:
4 000 HUF

10180.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Váli Zoltán (1910): Milleniumi emlékmű. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11x15cm
10181.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF