Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Saetti Paolo: Cent'anni dotio. Litográfia, papír, jelzett, keretben, 60×48 cm
10169.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10170.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Halászbástya. olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 50×70
10171.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1898 Schorndorf 1848-1898, fotómontázs tablókép, paszpartuban 52,5x43,5cm
10172.

Rufpreis:
1 200 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Liliomok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x32cm
10173.

Rufpreis:
800 HUF

10174.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

K.Spányi Béla (1852-1914): Lápos vidék gólyákkal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10175.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sutyi jelzéssel: Endrének. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10176.

Rufpreis:
2 400 HUF

Stettner Béla (1928 - 1984): Birkózó fiúk. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm
10177.

Rufpreis:
10 000 HUF

Stettner Béla (1928 - 1984): Hajnal. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm
10178.

Rufpreis:
10 000 HUF

10179.

Rufpreis:
12 000 HUF

10180.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF