Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

10157.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Prihoda István (1891-1956): A három grácia. Színezett rézkarc, papír, jelzett, apró gyűrődések, 32×48 cm
10158.

Rufpreis:
5 000 HUF

10159.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Radnai Zoltán (1960-): Elmélkedő. Tűzzománc, jelzett, 20×15 cm, igényes keretben 35×30 cm
10160.

Rufpreis:
12 000 HUF

Radnai Zoltán (1960-): Merengő. Tűzzománc, jelzett, 30×14 cm, igényes keretben 47×32 cm
10161.

Rufpreis:
12 000 HUF

10162.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Réti Mátyás (1922-2002): Virágcsendélet. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben 46×33 cm
10163.

Rufpreis:
2 800 HUF

10164.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ruzicskay György (1896-1993): Ősz. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10165.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Erdő. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10166.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Ruzicskay György (1896-1993): Menekülő. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10167.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Zűrzavar. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10168.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF