Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
700548
10157
192
14000
726154
10158
192
Prihoda István (1891-1956): A három grácia. Színezett rézkarc, papír, jelzett, apró gyűrődések, 32×48 cm 514497
10159
192
673766
10160
192
Radnai Zoltán (1960-): Elmélkedő. Tűzzománc, jelzett, 20×15 cm, igényes keretben 35×30 cm 679018
10161
192
Radnai Zoltán (1960-): Merengő. Tűzzománc, jelzett, 30×14 cm, igényes keretben 47×32 cm 642890
10162
192
4200
685617
10163
192
Réti Mátyás (1922-2002): Virágcsendélet. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben 46×33 cm
493167
10164
192
28000
Ridovics László (1925-): Merengés. tempera, papír, üvegezett keretben 115x65cm 727287
10165
192
Ruzicskay György (1896-1993): Ősz. Litográfia, jelzett, 30x21cm 727288
10166
192
Ruzicskay György (1896-1993): Erdő. Litográfia, jelzett, 30x21cm 727291
10167
192
Ruzicskay György (1896-1993): Menekülő. Litográfia, jelzett, 30x21cm 727295
10168
192
Ruzicskay György (1896-1993): Zűrzavar. Litográfia, jelzett, 30x21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF