Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
726917
10207
192
Tina Wood: Formák II. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 90×70 cm
728291
10208
192
28000
Topor András (1944-1997): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 679088
10209
192
679086
10210
192
679089
10211
192
Toth jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
690326
10212
192
24000
Tóth István (1892-1964): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 85×55 cm
730086
10213
192
Túry jelzéssel: Kiváncsi cica. Olaj, vászon, keretben 42×55 cm
673483
10214
192
Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva)
696598
10215
192
Varga Mátyás (1910-2002): Szent István szobor. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×43 cm
559848
10216
192
726921
10217
192
Varga Vass György:Tájkép. Akvarell. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm
654698
10218
192
Vass Ildikó: Köcsögök. Selyemkép, jelzett, üvegezett keretben, 42x32cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF