Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
669403
10231
192
Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
731103
10232
192
Ismeretlen jelzéssel: Árnyas lépcsőház. Olaj, farost, keretben, 37x31cm
676227
10233
192
639223
10234
192
Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, 36×25 cm
573822
10235
192
Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
573825
10236
192
Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
724959
10237
192
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, karton, 35×25 cm
700550
10238
192
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, üvegezett keretben 36×28 cm
495691
10239
192
Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
530666
10240
192
Jelzés nélkül: Hófedte táj, olaj-karton 25x17,5cm 503556
10241
192
649864
10242
192
Jelzés nélkül: Leány kecskével. Rézkarc, papír, 36×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF