Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
10231.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Árnyas lépcsőház. Olaj, farost, keretben, 37x31cm
10232.

Rufpreis:
2 000 HUF

10233.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, 36×25 cm
10234.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
10235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
10236.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, karton, 35×25 cm
10237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, üvegezett keretben 36×28 cm
10238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
10239.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Hófedte táj, olaj-karton 25x17,5cm
10240.

Rufpreis:
800 HUF

10241.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Leány kecskével. Rézkarc, papír, 36×27 cm
10242.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF