Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Váradi jelzéssel: Női egész alakos akt, szénrajz 60x43cm
10219.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
10220.

Rufpreis:
800 HUF

10221.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

V.G. jelzéssel: Apa és fia. Ceruza, papír, üvegezett keretben 29×23 cm
10222.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vízkelety Witmann Eta (1836-1912): Udvarlás. Olaj, vászon, antik keretben, 50×40 cm
10223.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Wekethy jelzéssel: Női akt. Olaj, karton, 40×50 cm
10224.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Weisz Zsuzsa (1925-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 50x43 cm
10225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Íme a kutya. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban 27×8 cm
10226.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zafmai jelzéssel: Udvar részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×26 cm
10227.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10228.

Rufpreis:
1 000 HUF

10229.

Rufpreis:
10 000 HUF

Azonosítatlan német alkotó: Búr háború. Kőnyomat. Jelzett. Keretben. / War of Boers. Lithography 36x37 cm
10230.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF