Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
495556
10219
192
Váradi jelzéssel: Női egész alakos akt, szénrajz 60x43cm 495678
10220
192
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
628653
10221
192
14000
653237
10222
192
V.G. jelzéssel: Apa és fia. Ceruza, papír, üvegezett keretben 29×23 cm
714527
10223
192
22000
Vízkelety Witmann Eta (1836-1912): Udvarlás. Olaj, vászon, antik keretben, 50×40 cm
671251
10224
192
3800
Wekethy jelzéssel: Női akt. Olaj, karton, 40×50 cm
639038
10225
192
Weisz Zsuzsa (1925-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 50x43 cm
702043
10226
192
Würtz Ádám (1927-1994): Íme a kutya. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban 27×8 cm
727456
10227
192
Zafmai jelzéssel: Udvar részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×26 cm
626801
10228
192
509183
10229
192
726946
10230
192
Azonosítatlan német alkotó: Búr háború. Kőnyomat. Jelzett. Keretben. / War of Boers. Lithography 36x37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF