Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

MI jelzéssel: Japán utcarészlet. Akvarell, papír, 15×20 cm
10121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mindszenthy jelzéssel: Játszó cica. Olaj, karton, antik keretben 35×44 cm
10122.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mohácsi jelzéssel: Tájkép csónakkal. Olaj, farost, 25×20 cm
10123.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, keretben 49×39 cm
10124.

Rufpreis:
6 000 HUF

Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10125.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Részlet a Cyrano-sorozatból. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, 23,5x20cm
10126.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Jó reggelt, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 29x21cm
10127.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29cm
10128.

Rufpreis:
800 HUF

10129.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Móricz József: Naiv festmény. Olaj, farost, jelzett, 100×79 cm
10130.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mutob jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, keretben 50×40 cm
10131.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm
10132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF