Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
661328
10121
192
MI jelzéssel: Japán utcarészlet. Akvarell, papír, 15×20 cm
731767
10122
192
Mindszenthy jelzéssel: Játszó cica. Olaj, karton, antik keretben 35×44 cm
656445
10123
192
Mohácsi jelzéssel: Tájkép csónakkal. Olaj, farost, 25×20 cm
685621
10124
192
Molnár jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, keretben 49×39 cm
690376
10125
192
Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 731163
10126
192
Molnár C. Pál (1894-1981): Részlet a Cyrano-sorozatból. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, 23,5x20cm 727301
10127
192
Molnár C. Pál (1894-1981): Jó reggelt, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 29x21cm 727299
10128
192
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29cm 557481
10129
192
14000
Molnár József (1922-): Kosztolányi Dezső tér. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
679824
10130
192
Móricz József: Naiv festmény. Olaj, farost, jelzett, 100×79 cm
700549
10131
192
Mutob jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, keretben 50×40 cm
732056
10132
192
Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF