Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
713160
10109
192
Lukács János (1952-): Hazamegyek. Akvarell, merített papír, jelzett, sérült üveg alatt, 30×23 cm 615017
10110
192
730853
10111
192
Lukács János (1952): Dunakanyar, holdfénynél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44x58cm 713136
10112
192
Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
656650
10113
192
Madarász Adrienn: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, 43×29 cm
726163
10114
192
Matskássy Pál (1925-): Tunisz. Olaj, vászon, jelzett, 59×50 cm
730162
10115
192
70000
Mácsai István (1922-2005): Balatoni alkony szemben a Badacsonnyal. Olaj, farost, jelzett ("Mácsai 2000"), keretben, 30x40cm (42x52cm)
730609
10116
192
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: P.A. Broderick jamaicai cserkész. Ceruza, papír, jelzett, 20×16 cm
653347
10117
192
Mata János (1934): Ex libris. Fametszet, papír 12x9 cm + Menyhárt József ex libris. Fametszet. 9x15 cm
730693
10118
192
Márton Lajos (1891-1953): Jézus és a kisfiú. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 27×20 cm
622027
10119
192
Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
724990
10120
192
Merényi Pál: Szinyei után, Lila ruhás nő. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×58 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF