Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Lukács János (1952-): Hazamegyek. Akvarell, merített papír, jelzett, sérült üveg alatt, 30×23 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

10110.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lukács János (1952): Dunakanyar, holdfénynél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44x58cm
10111.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
10112.

Rufpreis:
8 000 HUF

Madarász Adrienn: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, 43×29 cm
10113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Matskássy Pál (1925-): Tunisz. Olaj, vászon, jelzett, 59×50 cm
10114.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mácsai István (1922-2005): Balatoni alkony szemben a Badacsonnyal. Olaj, farost, jelzett ("Mácsai 2000"), keretben, 30x40cm (42x52cm)
10115.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: P.A. Broderick jamaicai cserkész. Ceruza, papír, jelzett, 20×16 cm
10116.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mata János (1934): Ex libris. Fametszet, papír 12x9 cm + Menyhárt József ex libris. Fametszet. 9x15 cm
10117.

Rufpreis:
800 HUF

Márton Lajos (1891-1953): Jézus és a kisfiú. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 27×20 cm
10118.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
10119.

Rufpreis:
10 000 HUF

Merényi Pál: Szinyei után, Lila ruhás nő. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×58 cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF