Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
716103
10012
192
Bálint jelzéssel: Tó part. Akvarell, papír, üvegezett keretben 17×25 cm 713635
10013
192
Bárdits Éva (1992-): Kompozíció emberi alkatrészekkel. Akril, papír, jelzett (hátul), üvegezett keretben 98×69 cm
725026
10014
192
Bene jelzéssel: Női akt, tus, papír, 29×21 cm 728138
10015
192
Bertalan Rózsa: Balatoni pince. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×44 cm
725008
10016
192
30000
Benize jelzéssel: Esti felolvasás. Olaj, vászon, keretben, 55×75 cm
731583
10017
192
Bényi László (1909-2004): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett, keretben, 20×30cm 542699
10018
192
495901
10019
192
729612
10020
192
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút a tanyán. Rézkarc, papír, jelzett, 29×37 cm 545832
10021
192
661735
10022
192
Borbás jelzéssel: Emlékek. Tus, papír, 21×14 cm
724948
10023
192
Bordás Ferenc (1911-1982): Buék 1962. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben 20x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF