Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Bálint jelzéssel: Tó part. Akvarell, papír, üvegezett keretben 17×25 cm
10012.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bárdits Éva (1992-): Kompozíció emberi alkatrészekkel. Akril, papír, jelzett (hátul), üvegezett keretben 98×69 cm
10013.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bene jelzéssel: Női akt, tus, papír, 29×21 cm
10014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertalan Rózsa: Balatoni pince. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×44 cm
10015.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Benize jelzéssel: Esti felolvasás. Olaj, vászon, keretben, 55×75 cm
10016.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bényi László (1909-2004): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett, keretben, 20×30cm
10017.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10018.

Rufpreis:
800 HUF

10019.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút a tanyán. Rézkarc, papír, jelzett, 29×37 cm
10020.

Rufpreis:
2 000 HUF

10021.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Borbás jelzéssel: Emlékek. Tus, papír, 21×14 cm
10022.

Rufpreis:
800 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Buék 1962. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben 20x27 cm
10023.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF