Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
714428
10036
192
50000
Csató jelzéssel: Ruha terv a 30-as évekből. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×28 cm
400085
10037
192
32000
Csernus Tibor: (1927-2007): Férfi akt; ceruza-papír, jelzett, keretben 23x32 cm 728261
10038
192
Debreceni Bárány jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, kis lyuk a kartonon, antik keretben 80×60 cm
731109
10039
192
J. Demunter jelzéssel: Holland utcakép. Olaj, vászon, keretben, 51x42cm 654333
10040
192
654331
10041
192
Erdőssy jelzéssel: Téli táj épülettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×52 cm
613928
10042
192
Erdőssy Béla (1871-1928): Téli országút varjakkal. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 75×51
670150
10043
192
Ék Sándor (1902-1975): Fogoly. Akvatinta, jelzett, 37,5x27cm (kis sérüléssel)
639981
10044
192
Ék Sándor (1902-1975): Vietnam népe győzni fog. Aquatinta rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
654317
10045
192
30000
Freytag Zoltán (1901-1983): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 86×66 cm
728527
10046
192
Futó Magda: Kőszeg. Plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, 44×31 cm 727044
10048
192
Gáborjáni Szabó Károly (1897-1955): Pécsi emlék album 10 linómetszetet tartalmazó füzetke. 18x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF