Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Csató jelzéssel: Ruha terv a 30-as évekből. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×28 cm
10036.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10037.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Debreceni Bárány jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, kis lyuk a kartonon, antik keretben 80×60 cm
10038.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

J. Demunter jelzéssel: Holland utcakép. Olaj, vászon, keretben, 51x42cm
10039.

Rufpreis:
4 000 HUF

10040.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdőssy jelzéssel: Téli táj épülettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×52 cm
10041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdőssy Béla (1871-1928): Téli országút varjakkal. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 75×51
10042.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Fogoly. Akvatinta, jelzett, 37,5x27cm (kis sérüléssel)
10043.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ék Sándor (1902-1975): Vietnam népe győzni fog. Aquatinta rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
10044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Freytag Zoltán (1901-1983): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 86×66 cm
10045.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Futó Magda: Kőszeg. Plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, 44×31 cm
10046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gáborjáni Szabó Károly (1897-1955): Pécsi emlék album 10 linómetszetet tartalmazó füzetke. 18x12 cm
10048.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF