Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
677950
10085
192
4400
Kéri Imre (1945-): Csend. Rézkarc (16/50), papír, üvegezett keretben 37×47 cm
652816
10086
192
4400
Kiss jelzéssel: Üldögélő asszony. Olaj, karton, keretben 39×29 cm 488892
10087
192
Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú könyvvel. Vegyes technika. jelzett. Keretben 50x70 cm 571185
10088
192
728312
10089
192
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm 728308
10090
192
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Jánusz. Rézkarc 15/1, papír, jelzett, 8×10 cm 718637
10091
192
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Áldozat. Rézkarc, papír, jelzett, 6×10 cm
724947
10092
192
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzök. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 47×64 cm
457064
10093
192
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457052
10094
192
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet, papír, jelzés nélkül 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457049
10095
192
Kondor Béla (1931-1972): Bezárva, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
725057
10096
192
Kóródi Jenő: Színek. Akvarell, papír, jelzett, 10×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF