Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Kéri Imre (1945-): Csend. Rézkarc (16/50), papír, üvegezett keretben 37×47 cm
10085.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kiss jelzéssel: Üldögélő asszony. Olaj, karton, keretben 39×29 cm
10086.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10087.

Rufpreis:
10 000 HUF

10088.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm
10089.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Jánusz. Rézkarc 15/1, papír, jelzett, 8×10 cm
10090.

Rufpreis:
1 800 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Áldozat. Rézkarc, papír, jelzett, 6×10 cm
10091.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzök. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 47×64 cm
10092.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10093.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet, papír, jelzés nélkül 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10094.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Bezárva, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
10095.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kóródi Jenő: Színek. Akvarell, papír, jelzett, 10×12 cm
10096.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF