Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Hidas jelzéssel: Pajta. Akvarell, papír, 17×23 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hodis jelzéssel: Akvarell-papír, keretben 26x22 cm
10062.

Rufpreis:
2 000 HUF

10063.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hranitzky Ilona (1889-?): Épülő Erzsébet híd. Olaj, vászon, jelzett, keretben 64×84
10064.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10065.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ircsik József (1932-1986): Falu éjszaka. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×51 cm
10066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ifj. Iván Szilárd (1955-): Kopár fák a parton. Rézkarc, papír, jelzett, 16×24 cm
10067.

Rufpreis:
800 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú az asztalnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
10068.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10069.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
10070.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10071.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jeney jelzéssel: Tó part. Vegyes technika, farost, 28×40 cm
10072.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF