Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
669306
10049
192
597566
10050
192
711128
10051
192
Glatz jelzéssel: Réten. Olaj,karon, antik keretben, 31×36 cm 639253
10052
192
Gusztáv jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 27×22 cm
729916
10053
192
Gályász Veronika (1982-): Hóval fedett szénaboglya. Akril, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
713589
10054
192
24000
Győri Zsolt (1968-): Fürdőző lány. Mozaiküveg, fa, jelzés nélkül, keretben 33×45 cm
699507
10055
192
699496
10056
192
Herendi Gyula (1926-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 44×41 cm
699503
10057
192
714511
10058
192
40000
Helene von Bertrand jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik keretben, 24×36 cm
728699
10059
192
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
514338
10060
192
65000
1945 Herman Lipót (1884-1972): Önarckép. Olaj, fa. jelzett. 35x45 cm keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF