Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

10049.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10050.

Rufpreis:
1 600 HUF

Glatz jelzéssel: Réten. Olaj,karon, antik keretben, 31×36 cm
10051.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gusztáv jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 27×22 cm
10052.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gályász Veronika (1982-): Hóval fedett szénaboglya. Akril, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10053.

Rufpreis:
10 000 HUF

Győri Zsolt (1968-): Fürdőző lány. Mozaiküveg, fa, jelzés nélkül, keretben 33×45 cm
10054.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10055.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Gyula (1926-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 44×41 cm
10056.

Rufpreis:
6 000 HUF

10057.

Rufpreis:
8 000 HUF

Helene von Bertrand jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik keretben, 24×36 cm
10058.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10059.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10060.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF