Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Kóródi Jenő: Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, 12×19 cm
10097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, apró szakadás, 42×32 cm
10098.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
10099.

Rufpreis:
8 000 HUF

10100.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koronczi Endre (1968-): Zsámbék. Rézkar próbanyomat, papír, jelzett, 17×11 cm
10101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőnig Róbert (1951- ): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen.  Számozott 82/300, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db
10102.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kübsch jelzéssel: Peske út. Olaj, karton, piszkos, keretben 52×72 cm
10103.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lekruf jelzéssel: Síelők. Olaj, farost, keretben 60×50 cm
10104.

Rufpreis:
4 000 HUF

Litkei József (1922-1988): Tokaj. Bőrkép, farost, hátul Vizualart címke, keretben 58×77 cm
10105.

Rufpreis:
10 000 HUF

Litocky jelzéssel: Tájkép. Pasztell, karton, 28×28 cm
10106.

Rufpreis:
1 400 HUF

Loibl Tibor: Álom kép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×42 cm
10107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lukács János (1952): Kései üzenet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58,5x38,5cm
10108.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF