Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
725063
10097
192
Kóródi Jenő: Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, 12×19 cm 671280
10098
192
2200
Kovács jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, apró szakadás, 42×32 cm
600701
10099
192
G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
597774
10100
192
650423
10101
192
Koronczi Endre (1968-): Zsámbék. Rézkar próbanyomat, papír, jelzett, 17×11 cm
727088
10102
192
14000
Kőnig Róbert (1951- ): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen. Számozott 82/300, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db
694875
10103
192
Kübsch jelzéssel: Peske út. Olaj, karton, piszkos, keretben 52×72 cm
724965
10104
192
Lekruf jelzéssel: Síelők. Olaj, farost, keretben 60×50 cm
628011
10105
192
Litkei József (1922-1988): Tokaj. Bőrkép, farost, hátul Vizualart címke, keretben 58×77 cm 661395
10106
192
Litocky jelzéssel: Tájkép. Pasztell, karton, 28×28 cm
675557
10107
192
Loibl Tibor: Álom kép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×42 cm
730856
10108
192
Lukács János (1952): Kései üzenet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58,5x38,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF