Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
716324
10195
192
11000
Szilárd jelzéssel: Női akt, c-print 1/10, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm
693166
10196
192
Szűr Szabó József (1902-1993): Látástól, vakulásig. Tus, jelzett, foltos, 29×22 cm 669960
10197
192
669957
10198
192
724985
10199
192
Újlaki jelzéssel: Április. Olaj, karton, üvegezett keretben 36×30 cm
724971
10200
192
Újlaki jelzéssel: Május. Olaj, karton, üvegezett keretben 43×35 cm
631893
10201
192
Újváry jelzéssel: Házikós tájkép. Olaj, vászon, keretben 38×54 cm
621958
10202
192
Tallós jelzéssel: Gondolkodó. Szén, papír, 68×50 cm
621953
10203
192
Tallós jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, 68×50 cm
621948
10204
192
Tallós jelzéssel: Könyöklő nő. Szén, papír, 68×50 cm
661344
10205
192
2200
Tavi jelzéssel: Balatoni táj. Olaj, vászon, 30×24 cm
726911
10206
192
Tina Wood: Formák. Olaj, vászon, jelzett, 120×90 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF