Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514682
10181
192
625641
10182
192
Szabó János (1942-): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
730422
10183
192
Hollóházi Szász Endre porcelánkép, matricás, hibátlan, számozott, jelzett, keretben 16×11 cm 690473
10184
192
29000
696637
10187
192
Szász Endre (1926-2003): Női fej. Szitanyomat 66/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
613209
10188
192
1983 Szász Endre (1926-2003): Tavaszi Fesztivál FDC, rajta a tervező Szász Endre rajzával, vegyes technika, jelzett 491561
10189
192
366865
10190
192
Szendrei Alexandru: van Gogh, pirogramm-fa 24x30
366864
10191
192
Szendrei Alexandru: Arc, pirogramm-fa 25x18
639147
10192
192
503573
10193
192
653161
10194
192
Széghy Hédy jelzéssel: Nő kutyákkal 1932. Ceruza, papír, paszpartuban, 19×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF