Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Müller jelzéssel: Őzek a tónál. Olaj, karton, szép régi keretben 26×23 cm
10133.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Neogrády Antal (1861-1942):Tyúkokat etető lány. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
10134.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Neogrády Antal (1861-1942): Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
10135.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Németh György (1888-1962): Faluszéle, lovas kocsival. Olaj, fa, jelzett, antik keretben, 15×21 cm
10136.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Noegy jelzéssel: Életkép. Olaj, falemez, keretben, 51×38 cm
10137.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10138.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10139.

Rufpreis:
6 000 HUF

Orosz jelzéssel: Cím nélkül. Pasztell, papír, üvegezett keretben 35×25 cm
10140.

Rufpreis:
2 400 HUF

Orsovai Valéria (1943-): Kalapos hölgy a tóparton. Olaj, farost, jelzett,  szép keretben 50×70 cm,
10141.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Pappné Kulcsár Ilona: Erdő részlet. Olaj, farost, jelzett, 25×46 cm
10142.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pazar József 1925 jelzéssel: Pásztorok. Gouache, karton, üvegezett keretben, 229x45cm
10143.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pazar József 1925 jelzéssel: Sebesült osztrák katona a harcmezőn. Gouache, karton, üvegezett keretben, 25x34cm
10144.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF