Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
730869
10145
192
Pazar József 1925 jelzéssel: Osztrák és magyar katona a szabadságharcban. Gouache, karton, üvegezett keretben, 25x34cm 730870
10146
192
Pazar József 1925 jelzéssel: Csikós a Pusztán. Gouache, karton, üvegezett keretben, 20x38cm 730871
10147
192
Pazar József 1925 jelzéssel: Pusztai jelenet. Gouache, karton, üvegezett keretben, 29x45cm 676189
10148
192
664237
10149
192
Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris Julii Pintye. Fametszet, jelzett, kartonra kasírozva, 16x12cm
653343
10150
192
1934 Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris fametszet, papír 15x11 cm
649862
10151
192
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, jelzés nélkül, papír, 33×28 cm
715981
10152
192
2200
Pétz jelzéssel: Szerelmesek a balaton parton. Olaj, farost, keretben 24×61 cm
685853
10153
192
Philippo Fiorini jelzéssel: Roma. Akvarell, karton, kopott, 31×41 cm
685876
10154
192
Pituk József Viktorián (1906-1991): Schmuck. Ceruza, papír, hagyatéki pecsét, üvegezett kerteben, 14×10 cm
583584
10155
192
2200
679836
10156
192
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF