Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Pazar József 1925 jelzéssel: Osztrák és magyar katona a szabadságharcban. Gouache, karton, üvegezett keretben, 25x34cm
10145.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pazar József 1925 jelzéssel: Csikós a Pusztán. Gouache, karton, üvegezett keretben, 20x38cm
10146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pazar József 1925 jelzéssel: Pusztai jelenet. Gouache, karton, üvegezett keretben, 29x45cm
10147.

Rufpreis:
2 800 HUF

10148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris Julii Pintye. Fametszet, jelzett, kartonra kasírozva, 16x12cm
10149.

Rufpreis:
800 HUF

1934 Petry Béla Albert (1902-1996):  Ex libris fametszet, papír 15x11 cm
10150.

Rufpreis:
800 HUF

Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, jelzés nélkül, papír, 33×28 cm
10151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pétz jelzéssel: Szerelmesek a balaton parton. Olaj, farost, keretben 24×61 cm
10152.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Philippo Fiorini jelzéssel: Roma. Akvarell, karton, kopott, 31×41 cm
10153.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pituk József Viktorián (1906-1991): Schmuck. Ceruza, papír, hagyatéki pecsét, üvegezett kerteben, 14×10 cm
10154.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10155.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10156.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF