Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Jeney jelzéssel: Férfi fej 1919.Ceruza, papír, üvegezett keretben 25×19 cm
10073.

Rufpreis:
1 400 HUF

J.J. jelzéssel: Tengerpart alkonyatkor. Olaj, karton, keretben, 20×17 cm
10074.

Rufpreis:
800 HUF
9

10075.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanka Henrik: Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32×26 cm
10077.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10078.

Rufpreis:
5 000 HUF

10079.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kecskeméty K 942. jelzéssel: Rómeó és Júlia: Erkély jelenet. Gouache, papír, 29×41 cm
10080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet IV. Gouache, papír, 29×41 cm
10081.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet II. Gouache, papír, 29×41 cm
10082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet I. Gouache, papír, 29×41 cm
10083.

Rufpreis:
3 000 HUF

10084.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF