Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
603110
10073
192
Jeney jelzéssel: Férfi fej 1919.Ceruza, papír, üvegezett keretben 25×19 cm
728223
10074
192
J.J. jelzéssel: Tengerpart alkonyatkor. Olaj, karton, keretben, 20×17 cm 543886
10075
192
28000
551180
10076
192
Kalmár Mária: Falusi látkép, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×33 cm 679639
10077
192
Kanka Henrik: Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32×26 cm 729724
10078
192
Kádár György (1912-2002): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
696616
10079
192
702355
10080
192
Kecskeméty K 942. jelzéssel: Rómeó és Júlia: Erkély jelenet. Gouache, papír, 29×41 cm
702354
10081
192
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet IV. Gouache, papír, 29×41 cm
702352
10082
192
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet II. Gouache, papír, 29×41 cm
702351
10083
192
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet I. Gouache, papír, 29×41 cm
451452
10084
192
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF