Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

F. Borzai jelzéssel: Mediterrán kikötő. Olaj, vászon, nagyméretű díszes aranyozott keretben, 98x78cm
10024.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Breznay József (1916-2012): Tihany. Színezett rézkarc, papír, jelzett keretben, 40×50 cm
10025.

Rufpreis:
4 000 HUF

10026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bzs jelzéssel: Álmos kiscica. Olaj, karton, 29×23 cm
10027.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 40x60 cm
10028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 40x30 cm
10029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 30x40 cm
10030.

Rufpreis:
1 000 HUF

10031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cz jelzéssel: 2 db karikatúra. Akvarell, papír. 20x30 cm
10032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cz jelzéssel: Szilveszter 4 db karikatúra. Akvarell, papír. 20x30cm egy két kisebb sérüléssel
10033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 60x40 cm
10034.

Rufpreis:
1 000 HUF

10035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF