Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
586828
10268
192
Olvashatatlan jelzéssel: Italozó vadász, ceruza, papír, pici szakadás, 31×43 cm
673168
10269
192
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Pénzjegynyomda. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 448×38 cm 652707
10270
192
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán ház. Olaj, vászon, 60×80 cm
661788
10271
192
Olvashatatlan jelzéssel: Cím nélkül. Monotípia, papír, gyűrött, 50×68 cm
671275
10272
192
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász. Olaj, vászon, sérült, 24×18 cm
653306
10273
192
Olvashatatlan jelzéssel: Óbuda 1972. Rézkarc, papír, 29×39 cm 653142
10274
192
Olvashatatlan jelzéssel: Fák az út mentén. Pasztell, papír-karton, üvegezett keretben 56×46 cm
650616
10275
192
Olvashatatlan jelzéssel: Ördögszekér. Színezett rézkarc, papír, 35×37 cm
650601
10276
192
Haranghy Jenő (1894-1951): Csikós. Rézkarc, papír, apró hibákkal, 24×30 cm
656658
10277
192
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 35×25 cm
656449
10278
192
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part. Pasztell, papír, 30×41 cm
710265
10279
192
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Vetkőző lány. Olaj, vászon, keretben, 71×52 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF