Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 296

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben 48×35 cm
10256.

Rufpreis:
4 000 HUF

10257.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Olvashatatlan jelzéssel: Zobákpuszta. Akvarell, papír, apró lyuk, üvegezett új keretben 25×35 cm
10258.

Rufpreis:
1 000 HUF

10259.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton-papír, törött üvegezett keretben, 25×36 cm
10260.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, jó keretben 40×50 cm
10261.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Modern város. Olaj, farost, újszerű keretben 40×70 cm
10262.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A paraván mögött. Pasztell, papír-farost, 64×50 cm
10263.

Rufpreis:
1 000 HUF

10264.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, 29×39 cm
10265.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Udvarház. Színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben 31×37 cm
10266.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mannheimeri városháza. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 27×19 cm
10267.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF