Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
716002
10256
192
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben 48×35 cm
654324
10257
192
4600
701157
10258
192
Olvashatatlan jelzéssel: Zobákpuszta. Akvarell, papír, apró lyuk, üvegezett új keretben 25×35 cm
715157
10259
192
716147
10260
192
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton-papír, törött üvegezett keretben, 25×36 cm
699335
10261
192
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, jó keretben 40×50 cm
725534
10262
192
Olvashatatlan jelzéssel: Modern város. Olaj, farost, újszerű keretben 40×70 cm
724967
10263
192
Olvashatatlan jelzéssel: A paraván mögött. Pasztell, papír-farost, 64×50 cm
677339
10264
192
34000
709514
10265
192
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, 29×39 cm 671699
10266
192
Olvashatatlan jelzéssel: Udvarház. Színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben 31×37 cm
713551
10267
192
Olvashatatlan jelzéssel: Mannheimeri városháza. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 27×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF