Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Szitás Erzsébet (1915-2005): Kertem a Balatonnál, linó, papír, jelzett, üvegezett keretben
10241.

Rufpreis:
3 000 HUF

1912 Szőllősy Aladár (1879-?): Csendélet vizeskancsóval. Olaj, vászon. Jelzett. / Aladar Szöllösy: Still life with water-jug. Oil, canvas. Signed. 75x60 cm
10242.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szüle: Young woman. Oil, canvas. Signed. 60x80 cm
10243.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szüle Péter (1886-1944): Libapásztor nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Peter Szüle: Goose-sheperd. Oil, canvas. Signed. 65x80 cm
10244.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szurony 87 jelzéssel: Alföld, olaj, farost, 33×44 cm
10245.

Rufpreis:
3 000 HUF

1964 Tamási Gyula (Giulio Tomasi) szobrászművész tusrajza üvegezett keretben 25x32 cm
10246.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tavaszy Noémi (1927): Falu, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x45cm
10247.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Themleitner Zoltán jelzéssel: Alkonyat, olaj-karton 18x20cm, sérült fakeretben
10248.

Rufpreis:
6 000 HUF

10249.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

T. G. jelzéssel: Lagos. Akril, vászon. Jelzett. 50x60 cm
10250.

Rufpreis:
8 000 HUF

T. G. jelzéssel: Psycho. Akril, vászon. Jelzett. 40x50 cm
10251.

Rufpreis:
8 000 HUF

T.M. jelzéssel: Női fej, akvarell, papír, 30×21 cm
10252.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF