Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
559621
10241
167
Szitás Erzsébet (1915-2005): Kertem a Balatonnál, linó, papír, jelzett, üvegezett keretben
467889
10242
167
35000
1912 Szőllősy Aladár (1879-?): Csendélet vizeskancsóval. Olaj, vászon. Jelzett. / Aladar Szöllösy: Still life with water-jug. Oil, canvas. Signed. 75x60 cm
467900
10243
167
60000
Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szüle: Young woman. Oil, canvas. Signed. 60x80 cm
467890
10244
167
60000
Szüle Péter (1886-1944): Libapásztor nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Peter Szüle: Goose-sheperd. Oil, canvas. Signed. 65x80 cm
546190
10245
167
Szurony 87 jelzéssel: Alföld, olaj, farost, 33×44 cm
477488
10246
167
1964 Tamási Gyula (Giulio Tomasi) szobrászművész tusrajza üvegezett keretben 25x32 cm
557395
10247
167
2500
Tavaszy Noémi (1927): Falu, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x45cm 510746
10248
167
Themleitner Zoltán jelzéssel: Alkonyat, olaj-karton 18x20cm, sérült fakeretben
471648
10249
167
13000
Thuróczy Zoltán (1935): Tájkép. Olaj, farost, jelzett. Keretben 80x60 cm
481630
10250
167
T. G. jelzéssel: Lagos. Akril, vászon. Jelzett. 50x60 cm
481628
10251
167
T. G. jelzéssel: Psycho. Akril, vászon. Jelzett. 40x50 cm
546480
10252
167
T.M. jelzéssel: Női fej, akvarell, papír, 30×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF