Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Ismeretlen jelzéssel: Jr. A. H. Schelling wenscht een gelukkig jaar 1939, üdvözlőkártya, linómetszet, 11x13cm
10302.

Rufpreis:
800 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Halottnak a csók, olaj-farost, üvegezett keretben 61x75cm
10303.

Rufpreis:
10 000 HUF

Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
10304.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Táj lemenő nap fényében, olaj-karton, 60x50cm, keretben
10305.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Magammal fekszem. Olaj, vászon. 36x50 cm (kis hibák)
10306.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ismeretlen jelzéssel: szénrajz nylonfóliával bevonva, keretben 40x55 cm
10307.

Rufpreis:
800 HUF

Ismeretlen jelzéssel: A Schloß Homburg konyhája, rézkarc-papír, 24x14,5cm
10308.

Rufpreis:
1 000 HUF

10309.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ismeretlen alkotó: Napraforgók, olaj, karton, üvegezett jó keretben,
10310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cca 1700 Ismeretlen alkotó: Freskó terv, vegyes technika, papír, 30×47 cm  / Fresco layout, mix technic
10311.

Cca 1700 Ismeretlen alkotó: Freskó terv, vegyes technika, papír, 30×47 cm
/ Fresco layout, mix technic

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Jelzés nélkül: Angyalok diadala (Cca 1920), akvarell, papír, 35×22 cm
10312.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10313.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF