Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
533775
10302
167
Ismeretlen jelzéssel: Jr. A. H. Schelling wenscht een gelukkig jaar 1939, üdvözlőkártya, linómetszet, 11x13cm
526368
10303
167
Ismeretlen jelzéssel: Halottnak a csók, olaj-farost, üvegezett keretben 61x75cm
509770
10304
167
Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
536880
10305
167
Ismeretlen jelzéssel: Táj lemenő nap fényében, olaj-karton, 60x50cm, keretben
509359
10306
167
Ismeretlen jelzéssel: Magammal fekszem. Olaj, vászon. 36x50 cm (kis hibák)
427047
10307
167
Ismeretlen jelzéssel: szénrajz nylonfóliával bevonva, keretben 40x55 cm
536532
10308
167
Ismeretlen jelzéssel: A Schloß Homburg konyhája, rézkarc-papír, 24x14,5cm
444598
10309
167
546309
10310
167
Ismeretlen alkotó: Napraforgók, olaj, karton, üvegezett jó keretben,
545318
10311
167
25000
Cca 1700 Ismeretlen alkotó: Freskó terv, vegyes technika, papír, 30×47 cm / Fresco layout, mix technic 545269
10312
167
Jelzés nélkül: Angyalok diadala (Cca 1920), akvarell, papír, 35×22 cm
509343
10313
167
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF