Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
555155
10277
167
3200
VI. jelzéssel: Akt, filc-papír, jelzett, 42x30cm 472584
10278
167
25000
512463
10279
167
11000
Vincze Lajos (1914-2002): Piacon, olaj-karton, jelzett, keretben 37x44cm
533717
10280
167
Vitezslav Fleissig (1892-1955): Ex libris Ilonka Déry. Színezett akvatinta, jelzett, 12x15cm
547680
10282
167
27000
Wegenast Róbert (1930-): Leány akt, olaj, farost, hátul jelzett, szép keretben, 31×24 cm
504077
10283
167
30000
E. Wéber jelzéssel: Betyárok, olaj-fa, keretben 50x60cm
555626
10284
167
Wittich Eperjesi Zoltán(1909-?): Vihar őszi délután, rézkarc, papír, jelzett 10×15 cm 545970
10285
167
K.Zarut: Angyal a toronyban, színezett rézkarc (3/100), papír, 15×12 cm
559582
10286
167
509183
10287
167
24000
547685
10288
167
22000
Zöld Anikó (1942-): Apolló, olaj, farost, jelzett, szép keretben
557381
10289
167
3500
Zugor Zoltán: Motorcsónakon, szén, papír, paszpartuban, 85x66cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF