Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

VI. jelzéssel: Akt, filc-papír, jelzett, 42x30cm
10277.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10278.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Vincze Lajos (1914-2002): Piacon, olaj-karton, jelzett, keretben 37x44cm
10279.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Vitezslav Fleissig (1892-1955): Ex libris Ilonka Déry. Színezett akvatinta, jelzett, 12x15cm
10280.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wegenast Róbert (1930-): Leány akt, olaj, farost, hátul jelzett, szép keretben, 31×24 cm
10282.

Rufpreis:
27 000 HUF
73,17
84,38

E. Wéber jelzéssel: Betyárok, olaj-fa, keretben 50x60cm
10283.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Wittich Eperjesi Zoltán(1909-?): Vihar őszi délután, rézkarc, papír, jelzett 10×15 cm
10284.

Rufpreis:
3 000 HUF

K.Zarut: Angyal a toronyban, színezett rézkarc (3/100), papír, 15×12 cm
10285.

Rufpreis:
4 000 HUF

10286.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10287.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zöld Anikó (1942-): Apolló, olaj, farost, jelzett, szép keretben
10288.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zugor Zoltán: Motorcsónakon, szén, papír, paszpartuban, 85x66cm
10289.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF