Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
559746
10265
167
Varga Tüske Péter: Szűz Mária , pasztell, karton, jelzett, 39×25 cm
559744
10266
167
Varga Tüske Péter: Duna parti kép, pasztell, karton, jelzett, 39×25 cm
559737
10267
167
Varga Tüske Péter: A tücsök nem véletlenül zenél.., színes ceruza, karton, jelzett, 32×23 cm
557945
10268
167
Victor Vasarely (1908 - 1997): Kompozíció, szitanyomat, illusztráció a Panderma c. lapból, üvegezett keretben 24x29cm 534121
10269
167
Vathy jelzéssel: Virágos csendélet, olaj-farost, 28x34cm, üvegezett keretben
548333
10270
167
90000
Vati József (1927-): Kék csendélet, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 60×40 cm
449508
10271
167
Váci András (1928-1989): Folyamrendészet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 40x35 cm
495706
10272
167
1974 Váradi jelzéssel: Káosz, akvarell 86x61 cm
509650
10273
167
Váradi jelzéssel: Férfi akt, szén, papír 45x60 cm
495654
10274
167
Váradi jelzéssel: Női akt, szénrajz 60x43cm
495570
10275
167
Váradi jelzéssel: Férfi akt, szénrajz 60x43cm
503490
10276
167
Vermes jelzéssel: Tátrai táj. olaj, farost. 35x26 cm Keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF