Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Lux Alice (1906-1988): A szobrásznő 9 oldalas vázlatfüzete sok tanulmány rajzzal
10145.

Rufpreis:
3 000 HUF

10146.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Margit jelzéssel: Libapásztor lány, olaj, vászon, hátoldalán Komjáty, sérült, 38×48 cm
10147.

Rufpreis:
2 000 HUF

10148.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm
10149.

Rufpreis:
12 000 HUF

Massányi Ödön (1907-1966): Andrea del Santo: Kőfaragó c. képének másolata. Olaj, vászon. Jelzett. 20x30 cm keretben
10150.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10151.

Rufpreis:
8 000 HUF

Melocco Miklós - Szélfútta lovas, szita 35/150 40×63 cm,keret nélkül.
10152.

Rufpreis:
8 000 HUF

Melocco Miklós - Ló és leány szita 35/150,40×63cm, keret nélkül.
10153.

Melocco Miklós - Ló és leány szita 35/150,40×63cm,
keret nélkül.

Rufpreis:
8 000 HUF

Menyhárt József (1901-1976): Ex libris Déry Ilonka, rézkarc-papír, jelzett, 13x16,5cm
10154.

Rufpreis:
1 400 HUF

V. Merkas: Basiash im Banat határőrbódé katonákkal, rézkarc-papír, 13x18cm
10155.

Rufpreis:
800 HUF

Mertz Éva (1957-): Rózsaillat, akrill-farost, jelzett, keretben, 56x62cm
10156.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF