Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
545199
10145
167
Lux Alice (1906-1988): A szobrásznő 9 oldalas vázlatfüzete sok tanulmány rajzzal 503615
10146
167
556423
10147
167
Margit jelzéssel: Libapásztor lány, olaj, vászon, hátoldalán Komjáty, sérült, 38×48 cm 383309
10148
167
30000
503048
10149
167
Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm
514316
10150
167
25000
Massányi Ödön (1907-1966): Andrea del Santo: Kőfaragó c. képének másolata. Olaj, vászon. Jelzett. 20x30 cm keretben
477557
10151
167
542241
10152
167
Melocco Miklós - Szélfútta lovas, szita 35/150 40×63 cm,keret nélkül. 542238
10153
167
Melocco Miklós - Ló és leány szita 35/150,40×63cm, keret nélkül. 533708
10154
167
Menyhárt József (1901-1976): Ex libris Déry Ilonka, rézkarc-papír, jelzett, 13x16,5cm
452991
10155
167
V. Merkas: Basiash im Banat határőrbódé katonákkal, rézkarc-papír, 13x18cm
488988
10156
167
Mertz Éva (1957-): Rózsaillat, akrill-farost, jelzett, keretben, 56x62cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF