Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
536625
10085
167
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Anya kislányával, rézkarc-papír, üvegezett keretben, 33x43cm. Rézkarc reprodukció mindkét művész szignójával
514279
10086
167
30000
Göllner Miklós (1902-1977): Napraforgós táj, olaj, vászon, jelzett, keretben, apró sérülésekkel, 60x45 cm
477637
10087
167
1966 Gönczi Gebhardt Tibor (1902-1994): SZÖVOSZ plakát eredeti rajza, vegyes technika, jelzett Hátoldalt a nyomdának szóló utasítások. Hajtásnyomok. 57x85 cm
503496
10088
167
GR. jelzéssel: Vinnicja Ukrajna, olaj, vászon, 40x32 cm 544334
10089
167
Gyárfás Jenő (1857-1925): V. László király esküje a Hunyadyháznak, fotogravír reprodukció Bruckmann műhelyéből, az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat műlapja, 30x40cm 497937
10090
167
Gyimesi 1940 jelzéssel: Erdőrészlet, olaj-farost, keretben 45x65cm
503468
10091
167
Hajósy Mónika (1953): Dombtető. Olaj, farost. 80x60 cm Keretben. Kiállítási címkével
517424
10092
167
Herczeg Ferenc: Ősz, olaj, farost, jelzett, keretben, 55x44 cm
553846
10093
167
Hincz Gyula (1904 - 1986): Kompozíció, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 548552
10094
167
Hoch István (építész): Öreg fa, tus, papír, karton, jelzett 19×13 cm.
543920
10095
167
Hoch István (építész): Bruxelles, pasztell, papír, üvegezett karton, jelzett, 16×21 cm.
503489
10096
167
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF