Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

1960 Dulácska György (?): Piaci bódék közt, vegyes technika-papír, jelzett, paszpartuban, 31x22cm
10061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Albrecht Dürer után: Imádkozó kézfej, bronz plakett kertben, 11×10 cm
10062.

Rufpreis:
1 800 HUF

10063.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Endrédy György (1910-1988): Koponyás tájkép, szénrajz, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×33 cm
10064.

Rufpreis:
5 000 HUF

Endrédy György (1910-1988): Szigliget, szénrajz, papír, jelzett, 40×28 cm
10065.

Rufpreis:
6 000 HUF

12db Eszes Hajnal jelzésű szén- és ceruzarajz klf méretekben
10066.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István(1912-1987)- Réten, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
10067.

Élesdy István(1912-1987)- Réten, rézkarc 42×53 cm.
Üvegezett keretben.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fajka János (1935): Torzók aranyban, tűzzománc, hibátlan állapotban, igényes keretben 39×24 cm,
10068.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Farkasházy Miklós (1895-1964): Cím nélkül, rézkarc, papír, 9×11 cm
10069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fáy Dezső (1888-1954): Szent Imre fametszet, jelzés nélkül, 14x20cm, paszpartuban, igényes üvegezett keretben
10070.

Rufpreis:
4 000 HUF

O. Feil jelzéssel: Küchelhaus Krems-Stein 1730 / Ludwig Spindelberger 1956, fametszet, 8x12cm
10071.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete jelzéssel: Pipacsos csendélet, olaj-vászon, 55x70cm
10072.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF