Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
555159
10061
167
1960 Dulácska György (?): Piaci bódék közt, vegyes technika-papír, jelzett, paszpartuban, 31x22cm
556718
10062
167
Albrecht Dürer után: Imádkozó kézfej, bronz plakett kertben, 11×10 cm 472568
10063
167
15000
558468
10064
167
Endrédy György (1910-1988): Koponyás tájkép, szénrajz, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×33 cm
559597
10065
167
Endrédy György (1910-1988): Szigliget, szénrajz, papír, jelzett, 40×28 cm
555334
10066
167
12db Eszes Hajnal jelzésű szén- és ceruzarajz klf méretekben 541605
10067
167
Élesdy István(1912-1987)- Réten, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
546785
10068
167
70000
Fajka János (1935): Torzók aranyban, tűzzománc, hibátlan állapotban, igényes keretben 39×24 cm,
545087
10069
167
Farkasházy Miklós (1895-1964): Cím nélkül, rézkarc, papír, 9×11 cm 555016
10070
167
Fáy Dezső (1888-1954): Szent Imre fametszet, jelzés nélkül, 14x20cm, paszpartuban, igényes üvegezett keretben
533681
10071
167
O. Feil jelzéssel: Küchelhaus Krems-Stein 1730 / Ludwig Spindelberger 1956, fametszet, 8x12cm
509772
10072
167
Fekete jelzéssel: Pipacsos csendélet, olaj-vászon, 55x70cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF